Dizi yayın hayatına devam etmektedir. Yalnız dizi çok kan kaybediyor bu sebeple eğer dizinin reyting sayıları bu şekilde kötü giderse TV8 diziyi yayından kaldıracak.

Magazin yorumcusu Nihat Doğan evlilik programlarıyla ilgili sözleri deprem etkisi yaratacak cinsten... Evlilik programları ile ilgili her gün yeni bir olayı gündeme getiren Nihat Doğan, bu kez programlara katılanların yarısının kötü kadın olduğunu iddia etti.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcusu Nihat Doğan, televizyonda yayınlanan evlilik programlarını hedef aldı.

"BU AHLAKSIZLIKLARINIZA DİNİ KARIŞTIRMAYIN DEDİM"

"Evlilik programlarına katılanların yarısı kötü kadındır, açık söylüyorum" diyen Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Periscope'lardan bilmem nerelerden kendilerini deşifre edenler, telefonla kendilerine kötü kadınlık işini meslek edinenlerdir. Bak beni konuşturmayın. Ben hiç bir zaman bu programları hedef almadım, benim tek bir derdim vardı: Bu ahlaksızlıklarınıza dini karıştırmayın dedim. Milletin dininden o pis ellerinizi çekin.

İŞTE O ŞOK SÖZLER

Yarısı kötü kadın, ispatlarım. Ben kötüyü açmam, açtırma kutuyu söyletme kötüyü. Benim canımı sıkarsanız yarın dosyayı getiririm. Tek tek kimin kaç paraya gittiğini, hepsini anlatırım. Benim canımı sıkmayın, dengemi sıkmayın."