Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a Gönderme!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transfer Henry Onyekuru için düzenlenen imza töreninde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Mesut Özil transferiyle ilgili ' Evin oğlu ' benzetmesine gönderme yaptı.

25.01.2021-21:51 - (Son Güncelleme: 25.01.2021-21:51)Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a Gönderme!

Onyekuru için düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Onyekuru'nun birçok teklif almasına rağmen tercihini kendilerinden yana kullandığını belirtti. 

Ali Koç'un Mesut Özil için yaptığı 'Evin oğlu' benzetmesine göndermede bulunan Mustafa Cengiz, ' Birileri bir laf çıkardı biliyorsunuz elin oğlu, evin oğlu diye. Vallahi bence evin oğlu Onyekuru. ' açıklamalarında bulunurken sözlerine ;

' Üçüncü defa, kendisini isteyen birçok takımın olmasına rağmen ve geldiği kulübe çok maliyetli olmasına rağmen Onyekuru sağ olsun bizi ısrarla istedi. Dönüp bakmadı bile Türkiye’deki veya yurtdışındaki diğer takımların tekliflerine. Biz bu bağlamda gösterdiği bu sahiplenme, aidiyet ve sadakat duyguları için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu bir duruştur. Parayı tercih etmedi. Aşkını ve sevgisini tercih etti. 'ifadelerinde bulunurken,

' Öncelikle tekrar burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kulübün hedeflerine ulaşabildiğimiz, bol gollü ve herkesi gururlandıran bir sezon geçirmek istiyorum. Burada daha uzun süre kalmayı umuyorum. Başkanımız, başkan yardımcımız ve teknik direktörümüzle konuştum ve onlar da bana olan güvenlerini ifade ettiler. Her zaman olduğu gibi yüzde yüzümü vermeye hazırım. Daha önce söylediğim gibi hedefim kulüple daha fazla başarı yakalamak, daha fazla kupa kazanmak ve taraftarlarımızı gururlandırmak. İnşallah hem ligi hem Türkiye Kupası’nı kazanacağız. ' sözleriyle açıklamalarını noktaladı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR