Mustafa Cengiz'den Adaylık Açıklaması

Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı sonrası Galatasaray'daki seçim süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

11.11.2020-19:01 - (Son Güncelleme: 11.11.2020-18:58)Mustafa Cengiz'den Adaylık Açıklaması

Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde;

Kimse baskın seçim demesin diye 20 gün sonraya vermedik. Zaten çoğu kişi hazır olduğunu belirtti, biz de bundan mutlu olduk. Hepsi değerli, hepsi Galatasaraylı, Biz bundan mutlu olduk. Daha çok aday olmasını isteriz. En geç 26 Aralık'ta bir seçim istiyoruz. Bizim görevden gitmememiz için direndiğimizi sanan bir kesim var. Bu kesime 'gelin, buyurun' diyoruz. Er meydanını açıyoruz.

'BENİM BU YAŞTAN SONRA ARTİSTLİK YAPACAK HALİM YOK'

Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok. Doktorlar ve ailem bırakmamı istiyor. Benim bu yaştan sonra artistlik yapacak halim yok. Mesleğim yöneticilik, en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorum.

'İBRA TEHDİTİ YAPILIYOR!'

Ben isterim ki üçgenler kuralım, 4 pasta gol atalım. 8 diğer takıma, 9 diğer takıma, 7 diğer takıma atalım, ben de böyle istiyorum. Sen devamlı seçim, seçim dersen kimse işini yapamaz. İbra tehditi yapılıyor! İbra tezgahı içinde olursanız hiçbir yere varamazsın. Varsa önerin, varsa maddi yardımın getir, yardım et! Bu kadar söylüyorum, saygılar sunuyorum.

''FALCAO BİR YERE GİTMİYOR''

Mustafa Cengiz, ayrıca Radamel Falcao'nun devre arası satılacağı iddialarına da ''Falcao bir tanedir. Bir yere gittiği yok.'' cevabı verdi.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR