Müge Anlı’dan İlk Paylaşım!

ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı, Instagram hesabı açtı! İlk paylaşımını yapan Anlı sosyal medyayı resmen salladı.

14.04.2021-11:56 - (Son Güncelleme: 14.04.2021-12:17)Müge Anlı’dan İlk Paylaşım!

ATV ekranlarında yayınlanan programda kayıpları bulan ve cinayetleri aydınlatmaya çalışan Müge Anlı, kendi hesabını açarak Instagram’a giriş yaptı. Uzun zamandır işlediği konulardan dolayı sosyal medyaya çok sıcak bakmadığını söyleyen Anlı'nın bu hamlesi de sevenlerini şaşırttı.

TAKİPÇİLERİ ARTIYOR

Bugünkü programında konu hakkında açıklama yapan Müge Anlı, sosyal medyada çok yeni olduğu için kendisine kızının yardımcı olduğunu belirtti. Anlı'nın takipçi sayısı kısa sürede 421 bini geçti.


PAYLAŞIMLARINA BEĞENİ YAĞIYOR

Anlı'nın yoruma kapalı olarak paylaşılan ilk fotoğrafı da 296 binden fazla beğeni aldı.

Canlı yayında hesap açtığını duyurduktan sonra ekip arkadaşlarıyla da bir fotoğraf paylaşan Müge Anlı, ilk yazılı paylaşımını da yapmış oldu. Ünlü isim Rahmi Özkan ve Şevki Sözen'le çektirdiği fotoğrafına şu notu ekledi: ‘Herkese merhaba… Ekip arkadaşlarım Rahmi Özkan ve Şevki Sözen ile birlikte bu fotoğrafı sizler için canlı yayında çektirdim. O an pek çoğunuzun ekran başında olduğuna eminim. Acemisi olduğum bu mecrada da alışık olduğunuz Müge Anlı sürprizlerine hazır olun. Bugünden sonra sadece saat 10.00-13.00 arasındaki yayınımız sırasında değil sürekli iletişim halinde olacağız. Mesajlarınızı okuyacağım, fotoğraf ve videolarınızı izleyeceğim. Her konuda ama her konuda yazabilirsiniz. Sevgiyle kalın, yayına dönmek zorundayım.’

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR