Müge Anlı Tatlı Sert'te Güldane Biçer’e Ne Oldu?

Müge Anlı'da 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'e ne oldu sorusu merak edilip araştırılan konulardan biri oldu. Müge Anlı'da Güldane Biçer'e ne oldu?

23.02.2021-11:20 - (Son Güncelleme: 23.02.2021-11:20)Müge Anlı Tatlı Sert'te Güldane Biçer’e Ne Oldu?

Müge Anlı'da birkaç bölümdür Güldane Biçer'e ne olduğu araştırılıyor. 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'in bulunması için ablası Melek Kurt Müge Anlı'dan yardım istedi. Peki Müge Anlı'da Güldane Biçer'e ne olduğu ortaya çıktı mı? 

GÜLDANE BİÇER'E NE OLDU?

Güldane Biçer'in ablası Melek Kurt, kardeşinin bulunması için Müge Anlı'dan yardım istedi. Şiddet gördüğü iddia edilen Güldane Biçer’in aynı zamanda eşinin kardeşi ile de ilişkisi olduğu iddialar arasında yer aldı. 

Üç çocuk annesi Güldane Biçer’in annesi ise bazen Güldane’nin eşinden şiddet gördüğünü söyledi. Osman Biçer’in kuzeni İlayda Biçer yayına bağlanarak kuzeninin öyle şeyler yapmayacağını söyledi. Melek Kurt ise 'Ablamın asla telefonu yoktu' şeklinde konuştu. Bu sözlerin üzerine abla Melek Kurt bazen ev sahibinden telefon ettiğini söyledi. Ablası Melek Kurt, kardeşi için 'Çok saf bir kadındı, aklını çeldiler' dedi. Okuma yazması olmayan Güldane Biçer’i bulmak için yaptığı araştırmada 2011 yılından beri herhangi bir kaydı bulunmadığını öğrenmişler.

Yayına bağlanan kayıp Güldane Biçer'in kayınpederi Dilaver Biçer 'Oğlum bir karıncayı bile incitmez, oğlum karısını dövmedi' dedi. Bu durum üzerine Güldane Biçer'e ait olan 3 tane darp raporu olduğu öğrenildi. Kayınpeder Dilaver Biçer'in 'Oğlum Osman, yengesiyle evlendi' dedi. Diğer oğlunun ilacını 15 gündür almadığı için intihar ettiğini söyleyen Dilaver Bey oğlu Osman Biçer'i koruduğu düşünülmektedir. Yayına bağlanan komşular ise Güldane Biçer'in iddia edildiği gibi bir okuma yazması olmadığını söyledi. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR