Morpa Kampüs Nedir? Morpa Kampüse Giriş Nasıl Yapılır?

Çıktığı günden beri veliler tarafından en çok araştırılan konulardan biri olan Morpa Kampüs sizler için araştırdık. Morpa Kampüs nedir? Morpa Kampüse giriş nasıl yapılır? sorularının cevapları haberimizde…

31.01.2019-17:12 - (Son Güncelleme: 28.02.2020-08:35)Morpa Kampüs Nedir? Morpa Kampüse Giriş Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüs, öğrencilerin konu eksiklerinin giderilmesi ve bitirilen konuların tekrar edilmesi ve konuların daha iyi oturması için kurulmuş bir eğitim platformudur. Morpa Kampüsten ilkokul ve ortaokul öğrencileri yararlanmaktadır.

Morpa Kampüs 1 eğitim öğretim yılına göre üyelik satmaktadır. Fakat öğrenciler uzun süreli çalışmak istiyorsa 3-4 senelik paket hallinde olan üyelikleri de mevcuttur. Özellikle tatil dönemlerine okul ile aralarında ki bağ zayıflayan öğrencilerin öğrendiklerini unutmaması ve tekrar edebilmesi, bir sonraki seneye iyi bir alt yapı oluşturabilmesi için tatil özel üyeliği de hazırlamışlar.

Morpa Kampüse Giriş Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüse giriş bilmesi için velilerin gerekli ödemeleri ve kayıtları halletmesi gerekir. Morpa Kampüs sistemi genellikle eğitim videoları ve interaktif testlerden oluşmaktadır. Ayrıca ders konularını öğretme maksadı ile oluşturulmuş flash tabanlı oyunlarda mevcuttur.  Morpa Kampüsü akıllı telefonlarınıza da indire bilirsiniz ya da morpakampus.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Son Dakika Gündem Haberleriiçin aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal