Mehmet Ali Erbil'in Son Sağlık Durumu

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, evinin banyosunda düşerek yaralanmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Erbil'in son sağlık durumu nasıl? Kızı Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında neler dedi? İşte o soruların yanıtı...

19.10.2018-12:30 - (Son Güncelleme: 19.10.2018-12:25)Mehmet Ali Erbil'in Son Sağlık Durumu

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, evinin banyosunda düşerek yaralanmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Erbil'in son sağlık durumu nasıl? Kızı Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında neler dedi? İşte o soruların yanıtı...  Düştükten sonra hastaneye kaldırılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, göğüs boşluğunda kan toplanması nedeniyle ameliyat oldu. Erbil kızı Sezin Erbil, "Babam evdeyken düşmüş. Durumu kritik değil ama vücudunda kırıklar var." açıklamasını yapmıştı.

SEZİN ERBİL'DEN YENİ AÇIKLAMA

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil, ameliyattan çıkan babasının sağlık durumu hakkında şu açıklamayı yaptı:

"Canım babamın ameliyatı çok şükür iyi geçti, kanama durduruldu. Şu anda yoğun bakımda, birkaç gün daha orada kalacak. Önümüzdeki günlerde kırılan kaburgalarından bir operasyon daha geçirecek. Arayan, soran, hastaneye gelen, dua eden herkese kendim, babam ve ailem adına çok teşekkür ederim"

Son Dakika Magazin Haberleriiçin aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR