Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran “Zuhal Topal’la” izdivaç programına gelin adayı Ezgi ve damat adayı Serkan arasında yaşanan kıskançlık krizi damgasını vurdu. Geride bıraktığımız gün gözde gelin adaylarından Ezgi, canlı yayında fenomen damat Serkan’a aşkını ilan etmişti. Serkan’da gelin adayı Ezgiye karşı “Kalp kalbe karşı” yanıtını vermişti. Ezgi ve Serkan, dün canlı yayına çıktılar. Locanın gözde gelin adaylarından olan Ezgi, stüdyoya girdiğinde suratı asıktı. Ünlü sunucu Zuhal Topal, "Yüzleriniz gülmüyor. Neler olduğunu konuşacağız, ama bir VTR’niz var, önce onu izleyelim sonra konuşalım” dedi.

Ünlü sunucu Zuhal Topal, "Bir VTR’deki görüntülerinize bakıyorum, bir de bu halinize" değerlendirmesinde bulundu. Locanın gözde damat adaylarından olan Serkan, "Bende bir değişim yok. Ben aynıyım” yanıtını verdi. Gelin adayı Ezgi ise "Biz içerde Serkan’la oturuyorduk. Sibel ismindeki bayan stüdyoya geldi ve Serkan’a olan duygularını anlattı. İçeride Serkan, gülümseyerek izledi. 'Ben çıkıp gerekli açıklamayı yaparım' demedi. Ben söyledim kıskanç bir insan olduğumu. Sinirlerim bozuldu” dedi. Gelin adayı Ezgi’nin tepkisine sinirlenen fenomen damat adayı Serkan, "Ben biraz da kıskandırmak için tepki vermedim, ama Ezgi’nin bu aşırı tepkisinin karşısında şunu sormak istiyorum. Dün biz canlı yayındayken bir arkadaş çıktı, sana olan hislerini açıkladı. Neden o zaman o arkadaşa şimdi benden beklediğin tepkiyi vermedin?” dedi.

Fenomen gelin adayı Ezgi, "Ben dün söylemem gereken her şeyi söyledim. Benim sana duygum olsaydı ilk geldiğinde kabul ederdim. 'Şimdi çıkıp böyle bir açıklama yapman çok saçma oldu' dedim. Çok istiyorsan, ben kalkayım o hanım gelsin buraya otursun” diyerek, tepkisini devam ettirdi. Loca adayları ve stüdyodaki izleyiciler, “Bu ne kıskançlık böyle?” diyerek, Ezgi’yi eleştiri oklarına tabii tuttular. Eleştiriler karşısında konuşan Ezgi’ye sinirlenen damat adayı  Serkan, “Ben locaya oturmak istiyorum” dedi. Gelin adayı Ezgi, damat adayı Serkan'ın bu kararından sonra stüdyoyu terk etti.