Amerika tatilinden sonra yaz tatillerine tatil beldesi Bodrum'da devam eden izdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner'in yeni yaş günü günü için sürpriz kutlama ayarladı. Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın kaldıkları otelde düzenlediği sürpriz partide pasta kesen çiftin mutluluğu, gözlerinden okunuyordu. Müzisyen Korhan Saygıner, üzerinde aile fotoğrafları bulunan ve “İyi ki doğmuşsun babamız” yazan pastasını kızı Lina ve eşi Zuhal Topal'la birlikte kesti.

''İYİ Kİ DOĞMUŞSUN SEVGİLİM''

Sevilen sunucu Zuhal Topal, çektirdikleri fotoğraflardan bir kareyi, "Birlikte geçireceğimiz nice yaşların olsun. Seni çok seviyoruz yakışıklı babamız. İyi ki doğmuşsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun" notuyla yayınlayarak, eşi Korhan Saygıner'in doğum gününü sosyal medya hesabından da kutladı.ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Star TV ekranlarının bir numaralı izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal,1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu Topal, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Sihirli Annem' dizisinde hayat verdiği 'Suzan' karakteri ile yapmıştır. Ünlü sunucu Topal, geride bıraktığımız 2008 yılında müzisyen Korhan Saygıner'le dünyaevine girdi. Ünlü çiftin, Lina adında bir kız çocukları vardır.