Star TV ekranlarında yayınlanna ve reyting rekorları kıran İzdivaç programı yayından kaldıran sevilen sunucu Zuhal Topal, yapım şirketiyle davalık oldu. Avukatı Leman Özkan aracılığıyla yapımcıya ihtarname gönderen 1 çocuk annesi Zuhal Topal, “Paramı alamıyordum, yine de programa devam ettim. Dava açacağım” açıklamasını yaptı. İzdivaç programının yapım şirketinin, programa kesilen tüm RTÜK cezalarını ünlü sunucu Zuhal Topal’a yansıttığı, bu nedenle sunuculuk ücretini ödemediği ileri sürüldü. Kesilen cezaları gerekçe göstererek ünlü sunucu Topal'ın 750 bin TL’lik alacağına el konulduğu iddia edildi.

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal’ın avukatı Leman Özkan, “Yapım şirketi, program içeriğine hiç bir şekilde müdahele edemeyen sunucuya, yayının son günü bildirilen RTÜK cezalarını bahane göstererek sunuculuk ücretlerini ödemedi. Ayrıca yayın öncesinde ve sırasında Zuhal’e mobbing uyguladı” açıklamasını yaptı. Yapım şirketi Soho Film ise “Zuhal Topal’a herhangi bir borcumuz yoktur” ifadelerini kullandı.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Star TV ekranlarının bir numaralı izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal,1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu Topal, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Sihirli Annem' dizisinde hayat verdiği 'Suzan' karakteri ile yapmıştır. Ünlü sunucu Topal, geride bıraktığımız 2008 yılında müzisyen Korhan Saygıner'le dünyaevine girdi. Ünlü çiftin, Lina adında bir kız çocukları vardır.