Zuhal Topal Fuhuş Operasyonunda Yakalan Damat Adayı Birkan Hakkında İlk Kez Konuştu!

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, dün polis ekiplerinin yaptığı fuhuş operasyonunda göz altına alınan damat adayı Birkan hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Zuhal Topal Fuhuş Operasyonunda Yakalan Damat Adayı Birkan Hakkında İlk Kez Konuştu!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan Zuhal Topal, bir zamanlar sunuculuğunu üstlendiği  izdivaç programında ünlenen ve dün bir fuhuş operasyonunda gözaltına alınan damat adayı Birkan'la ilgili ilk kez konuştu. İşte sevilen sunucu Zuhal Topal'ın yaptığı o açıklama...

''Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan " Zuhal Topal'la" programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı. Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben,benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin , benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.''ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Star TV ekranlarının bir numaralı izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal,1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu Topal, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Sihirli Annem' dizisinde hayat verdiği 'Suzan' karakteri ile yapmıştır. Ünlü sunucu Topal, geride bıraktığımız 2008 yılında müzisyen Korhan Saygıner'le dünyaevine girdi. Ünlü çiftin, Lina adında bir kız çocukları vardır.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri