Bebek'te gittiği kuaförde kız arkadaşı ile sohbete dalan Zehra Çilingiroğlu, sigara içerek yine ailesinin yasaklarına uymadı.

Muhabirleri fark eden Zehra, apar topar sigarasını söndürerek mekana kaçtı.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, son haliyle şaşırttı. Bir zamanlar kilolu olan, spor ve düzenli beslenme sayesinde fazlalıklarından kurtulan Zehra, gün geçtikçe daha ilgi çekici oldu.

Ünlü ebeveynlere sahip olması nedeniyle magazin basınının ilgi odağı olan Zehra, güzelliğinin yanı sıra erkek arkadaşlarıyla da sık sık haber oluyor. Zehra Çilingiroğlu son olarak bir davete kırmızı elbisesiyle katıldı. İş ve sanat dünyası, modacı ferruh karakaşlı'nın önceki akşam Borusan Oto Dolmabahçe'de gerçekleşen defilesinde buluştu. 'İlk' isimli koleksiyonunu tanıtan Karakaşlı'nın tasarımlarına, konuklar büyük ilgi gösterdi. Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra da konuklar arasındaydı. 16 yaşındaki Zehra, zarif elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Zehra Çilingiroğlu, Babası Kaya Çilingiroğlu ve Annesi Ünlü Sanatçı Hülya Avşar’ın 1997 Yıllındaki evliliklerinden bir sene sonra, 15 0cak 1998 tarihinde VKV Amerikan Hastanesi İstanbul’da dünyaya geldi. Zehra Çilingiroğlu, annesi Hülya Avşar İle birlikte İstanbul’da yaşıyor. Zehra Çilingiroğlu’nun eğitimi henüz yaş itibari devam etmektedir..

Zehra Çilingiroğlu’nun Müzik ve Oyuncu Dünyasında herhangi bir faaliyeti bulunmamaktadır.. Okuluna devam eden Zehra Çilingiroğlu’nun okul sonrasında ne yapacağı gibi bir söylenti bulunmamaktadır.. Annesinin Ünlü olmasıyla kendisine herhangi bir reklam veya oyunculuk teklifinin götürülüp götürülmediği ise gizliliğini koruyor ve sadece aile içinde bilinen bir şeydir.

Kaynak: Milliyet