Ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, nasıl kaçacağını şaşırdı. Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı konukları ağırlayan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, İzmir tatili dönüşü Atatürk Havalimanı'nda magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Elindeki valiziyle şoförünü uzun bir süre bekleyen Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu, o anda magazin muhabirlerinin fotoğraflarını çektiğini görünce "Ödümü kopardınız" dedi.

Londra'daki okulunu geride bıraktığımız aylarda yarıda  bırakarak İstanbul'a kesin dönüş yapan ünlü sunucu ve şarkıcı Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, konuyla ilgili soruları, "Annem gerekli açıklamayı yaptı, ben konuşamıyorum" diyerek, yanıtladı.

Henüz 19 yaşında olan, Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının sunucusu Hülya Avşar'ın kız Zehra Çilingiroğlu, geride bıraktığımız hafta bir mekanda sigara içerken çekilen görüntülerine annesi ünlü sunucu Hülya Avşar'ın kızdığının hatırlatılması üzerine gülümseyerek hızlı adımlarla magazin muhabirlerinin yanından uzaklaştı.