Genç kızların sevgilisi Yusuf Güney, Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne aldı. Ankara'da Pursaklar Belediyesi’nin Şehit Salim Akgül Parkı’ndaki geleneksel On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı etkinliklerinde sevilen şarkıcı Yusuf Güney sahne aldı. Ünlü popçu Yusuf Güney’i dinlemek için etkinlik alanına akın eden Ankara halkı, bin kişilik amfi tiyatroya sığmadı. On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı etkinliklerinin dolu dolu geçtiği Ankara Pursaklar ilçesinde sanatçılar da sevneleriyle buluşmaya devam ediyor. Birbirinden değerli ünlüleri ilçe sakinleriyle buluşturan Ankara Pursaklar Belediyesi, Babalar Günü'nde herkes tarafından sevilen Yusuf Güney’i ağırladı.

Şehit Salim Akgül Parkı’nda sevenleriyle bir araya gelen ünlü popçu Yusuf Güney, bir saat boyunca sevilen eserlerini okudu. Yarı açık amfi tiyatroyu akın akın dolduran vatandaşlar da, sevilen şarkıcı Yusuf Güney’e eşlik etti. Yağmurlu havaya rağmen her yaş grubunun akın ettiği Yusuf Güney konseri'nde renkli saniyeler yaşandı.

Sırasıyla türkü, şarkı ve ilahi okuyan Yusuf Güney, “Bizleri bu güzel insanlarla buluşturan Başkanımız Sayın Selçuk Çetin ve ekibine teşekkür ediyorum. Babalar Günü'nü kutluyorum. Binlerce kişinin katıldığı konserler veriyoruz ama buradaki enerji bir başka güzel. Pursaklar’ı asla unutmayacağım” açıklamasını yaptı.