Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, hakkında basında çıkan 'intihar etti' haberlerine ateş püskürdü. Sosyal medya ve bazı basın organlarında 'Yıldız Tilbe'nin intihar ettiği öne sürüldü. Bu iddiadan sonra haber kısa sürede büyük kitlelere ulaşınca sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe'nin menajeri açıklamada bulundu. Haluk Şentürk, iddiaları yalanladı ve daha sonra Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Yıldız Tilbe'nin menajeri Haluk Şentürk, 'intihar etti' haberlerine karşılık olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''Kendisiyle 15 dakika önce konuştum. Yıldız Tilbe bana "Kim çıkarıyor bu haberleri. Ben de çok şaşkınım. Ayıp ediyorlar." dedi.

Diğer yandan, yapımcı Armağan Çağlayan da sosyal medya hesabından "Yıldız Tilbe haberi külliyen yalan. Şimdi konuştum, dipçik gibi. Kim uydurduysa bir tarafından uydurmuş" açıklamasını yaptı.YILDIZ TİLBE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe de olaydan hemen sonra Twitter'dan açıklama yaptı. Tilbe, "Hakkımda yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum. Hakımda yanlış haber yapan gazete ve haberin yalan içeriği için avukatım hukuki yollara başvuracaktır. Allah iftiradan korusun , haberinizin tamamı iftira..." ifadelerini kullandı.