Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, aradığı aşkı bulabilecek mi? Show TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Muhteşem Yüzıl' dizisinde 'Hürrem Sultan' karakteri ile tanınan başarılı oyuncu Meryem Uzerli ile Başakşehir'in yıldız futbolcusu Emmanuel Adebayor, sosyal medyada birbirlerini takip etmeye başladılar.
Başakşehir'in yıldız golcüsü Emmanuel Adebayor ile ekranların sevilen oyuncusu Meryem Uzerli'nin birbirlerini Sosyal medya hesabı instagram'da takibe alması gözlerden kaçmadı.

MERYEM UZERLİ'Yİ TAKİBE ALDI

Başakşehir'in yıldız futbolcusu Emmanuel Adebayor, reyting rekorları kırmış olan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı 'Hürrem Sultan' rolüyle tanınan ve kısa sürede tüm herkesin sevgisini kazanan Meryem Uzerli'yi takibe aldı. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli'nin de, yıldız futbolcu Emmanuel Adebayor'un takibine, takiple karşılık vermesi kısa sürdü. Yıldız futbolcu Emmanuel Adebayor, sosyal medya hesabı instagram'da sadece 6 kişiyi takip ediyor ve bunlardan birisi ekranların sevilen oyuncusu Meryem Uzerli…

Başakşehir'in yıldız futbolcusu Emmanuel Adebayor ve magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan Meryem Uzerli ikilisi, birbirlerini sosyal medya hesabı instagram üzerinden takibe alması akıllara "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu getirdi.