Hakan Yılmaz, Eylül Öztürk, Cengiz Şahin ve Ebru Kaymakçı'nın oynadığı iki perdelik komedi oyunu 'Yetersiz Bakiye', 300'üncü kez seyirciyle buluştu. Ünlü mizah sanatçısı Murat Kürüz'ün yazıp yönettiği oyun 150 bin kişiye ulaştı.

Gergedan Yapım tarafından sahnelenen ve tüketmeyi alışkanlık haline getiren insanların hayatlarını konu alan komedi oyunu 'Yetersiz Bakiye'nin perde ve seyirci başarısı, oyuncular tarafından pasta ile kutlandı.

300 OYUN PASTA İLE KUTLANDI

Türkiye'nin birçok yerinde sahnelenen oyunun 300'üncü sahnesi Duru Tiyatro'da yapıldı. İzleyenleri yine güldüren oyun, bir kutlamayla son buldu. Oyuncular, oyun bitikten sonra sahneye, üzerinde 'Yetersiz Bakiye' afişinin olduğu pasta ile döndü.

OYUNCU HAKAN YILMAZ TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPTI

izleyiciye teşekkür eden Hakan Yılmaz, ''Buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız çok güzel. O yüzden en başta oyuncu arkadaşlarıma, yazarımıza, yönetmenimize, teknik ekibimize, çalışan tüm personelimize çok teşekkür ederim. Onlar olmasaydı biz bu oyunu sahneye çıkaramazdık. Sizlerde olmasaydı oyunumuz 150 bin seyirci tarafından izlenemezdi. Bu bir ekip işi ve tüm ekibimiz adına sizlere teşekkür ederim'' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.