Kalender Ağa’nın kardeşi İskender karakteri de diziye dahil oldu. Peki İskender kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte merak ettiğiniz tüm bu sorularınızın cevabı…

Yeni Gelin Dizisi İskender Kim?

Jessica May ve Tolga Mendi’nin başrollerini paylaştığı Yeni Gelin oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu: İskender. Peki İskender kimdir dersenizKalender Ağa’nın varlığından habersiz olduğu kardeşi. Konağın başında bulunan Kalender Ağa bu kardeşi varlığıyla bakalım nasıl bir yol izleyecek. Zira İskender de konağın ağası olma yolunda adımlar atacak ve konakta rekabet dolu dakikalar yaşanacak.

Peki Yeni Gelin dizisinde İskender’in gerçek adı nedir diye sorarsanız gerçek adı Toygan Avanoğlu. 1982 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Şahane Çocuklar programı ile oyunculuğa adım atan oyuncu, oğlak burcudur. Kanalizasyon filminin ardından Muhteşem Yüzyıl adlı sevilen dizide Aziz Ağa’ya hayat vermiştir. Güzel Köylü adlı dizide Bünyamin karakteri ile seyircinin gönlüne taht kuran oyuncu Hanım Köylü adlı dizide de Koptagel Bünyamin ile oyunculuğu konusunda tam not almıştır. Hayati Tehlike ve Yol Arkadaşım ise son olarak yer aldığı yapımlardır.

toygan avanoğlu ile ilgili görsel sonucu

Yol Arkadaşım adlı sinema filminde ise bir doktor olan Kamuran’a hayat vermiş olan oyuncu başarılı bir kariyere sahiptir. Yeni Gelin 31. bölümde rol almaya başlayacak olan Toygan Avanoğlu konakta var olan çekişmeye yeni bir tat katacak. Zira zaten konakta ağayı belirlemek için Kalender oğullarını yarıştırıyor idi. Gelinler ve anneler de oğullarına destek olurken bir anda ağalık rütbesi ellerinden gidiverdi. Hatta Kalender de ağalık rütbesinin sallanmasını şaşkın bir şekilde izledi. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.