Ünlü model Yeliz Yeşilmen, verdiği bir röportajda özel yaşamı hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir kız çocuğu annesi Yeşilmen, ''Kocamın parasını çatır çatır yiyorum. Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de iyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek'' sözleriyle herkesi şaşırtmayı başardı.

YELİZ YEŞİLMEN OJELİ TIRNAKLARIYLA NAMAZ KILDI!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği modelleri arasından yer alan Yeliz Yeşilmen, ojeli tırnaklarıyla kızı Asya ile namaz kılarken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Yeşilmen, sosyal medya paylaşımına şu notu yazdı:

"Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla birlikte abdest aldık, 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce yaradana sığındık. İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan nefes alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken,yatarken... Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapıcak hiç bir şey yok. Tek şey tabii ki dua etmek, düzgün yaşamak. Yalandan, dolandan, gıybetten uzak! Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o. Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs... Eh arada bi uyarı olmalı ki; insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak, birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki ama kendi adıma şunu söylerim; inancım bana yeter. Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun İstanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen."