23 Temmuz 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 24°
  • Izmir 29°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.372
Dolar5,696
Euro6,3756
Altın259,61

Yasmin Erbil Bir Cesur Paylaşıma Daha İmzasını Attı!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından bir cesur paylaşıma daha imzasını attı.

Yasmin Erbil Bir Cesur Paylaşıma Daha İmzasını Attı!

Reyting rekorları kıran 'Türk Malı' dizisinde oynayan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından bir cesur paylaşıma daha imzasını attı. Babası Mehmet Ali Erbil tarafından, sosyal medya paylaşımları konusunda uyarı aldığı kulislerde konuşulan Yasmin Erbil, son olarak sosyal medya hesabından derin göğüs dekolteli bir fotoğrafını paylaştı.

Sevilen sunucu Mehmet Ali Erbil, verdiği bir röportajda, kızı Yasmin Erbil'in sosyal medya paylaşımları hakkında, "Beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok" açıklamasını yapmıştı.YASMİN ERBİL BABASININ UYARILARINA RAĞMEN O ALIŞKANLIĞINDAN VAZGEÇMEDİ!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, babasının uyarılarına rağmen alışkanlıklarından vazgeçmedi. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Türk Malı' dizisinde oynayan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, babasının uyarılarına rağmen sosyal medya hesabından çok açık fotoğraflar paylaşmayı sürdürüyor. Sosyal medyada her paylaştığı fotoğraf ile adından sıkça söz ettiren Yasmin Erbil'in babası ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, verdiği bir röportajda, kızı Yasmin'in sosyal medya paylaşımları hakkında, "Beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok" açıklamasını yapmıştı.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri