Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin, Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Duymayan Kalmasın' programına konuk oldu. 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den flaş bir şekilde boşandıktan sonra adını sarışın güzel Selin İmer'le anılan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında, eski oyuncu Yaşar Alptekin yorumlarda bulundu. Aynı zamanda kendi yaşamına dair bilinmeyenleri de anlatan eski oyuncu Yaşar Alptekin, Mustafa Ceceli hakkında, "Para ve şöhret en delikanlı adamı bile bozar" açıklamasını yaptı.

"ARTIK DEMLENME DÖNEMİNDEYİM"

"Köyden geldim ve aniden şöhretin ihtişamını yaşadım, artık demlenme dönemindeyim" diyen, eski oyuncu Yaşar Alptekin sözlerini şöyle devam ettirdi: "Ayrıldığım eşimle sosyal medyadan tanıştım ve evlendim. 55 yaşında bir insanım tekrar evlenmek istiyorum. Kapalı ve açık olması önemli değil. Bundan sonra evleneceğim kişiyi ben seçmek istiyorum.

"YATIRIMLARIMI HEP KAYBETTİM"

Yatırımlarımı hep kaybettim. Yanlış işler yaptım. Sanatçı insan ticaret yapamaz. 11-12 kere ticaret girişiminde bulundum ama hepsinde batırdım. Sonra anladım ki ben ticaret yapmamalıyım. Ticari zeka ayrı bir zeka.'' ifadelerini kullandı.