Yasak Elma Yeni Bölümü Olan 12. Bölümde Neler Yaşanacak?

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma dizisi 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizde...

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma dizisi 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak edilen soruların yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

YASAK ELMA DİZİSİ 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisi 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 12. yeni bölüm fragmanında; Yıldız, Ender'in defilesini sergileyeceği mekanı satın alır ve Ender'i mekandan kovar.

Bütün davetlilerin önünde Ender'i rezil eden Yıldız kendisine düzenlenen sahte davet meselesinin intikamını almıştır.

Yasak Elma 12. yeni bölümü ile 5 Haziran Salı akşamı saat 20:00'da Fox TV'de...

YASAK ELMA DİZİSİ KONUSU

Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden çok farklı olan iki kardeştir. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışınca tamamen değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan boşanabilmek için kullanmaya karar verir ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın cephesinde bunlar yaşanırken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir duygusal ilişkiye dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olduğudur. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR