Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma dizisi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak edilen soruların yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

YASAK ELMA DİZİSİ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma dizisi 10. yeni bölüm fragmanında; Ender, Yıldız'a komplo kurar. Ender kardeşi ile birlikte olmayan bir davet düzenler ve Yıldız'ı çağırılar. Yıldız araştırmadan o davet için otele gittiğinde gazeteciler ile karşılaşır ve büyük rezil olur. Olanları öğrenen Halit öfkeden deliye döner.

Öte yandan bu haberler yüzünden Erim okulda büyük sorunlar yaşar ve hastanelik olur. Halit ne gibi bir çözüm bulacaktır?

YASAK ELMA DİZİSİ KONUSU

Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden çok farklı olan iki kardeştir. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışınca tamamen değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan boşanabilmek için kullanmaya karar verir ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın cephesinde bunlar yaşanırken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir duygusal ilişkiye dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olduğudur. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

Yasak Elma yeni bölümleri ile her Pazartesi saat 20:00'da Fox TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.