Yasak Elma Ender kim nasıl bir karakter önce bu karakteri sizlere tanıtacağız. Ardında Ender’i canlandıran oyuncu kim? Hakkında merak ettiklerinizi paylaşacağız. 

Yasak Elma Ender Kimdir?

 Ender tipik bir para avcısı desek sanırım yanlış olmaz. Yaşına uygun zengin birini bulup ekmek elden su gölden hesabı yaşamayı kendine hayat felsefesi haline getirmiş biridir. Halit’i kendi gözüne kestiren Ender, önce Halit’in sekreteri olmayı başarır. Halit ise çapkın bir adam olduğu için kısa sürede Ender’in kendisine karşı boş olmadığını anlar. Kısa bir birliktelikten sonra hamile kalan Ender bu durumu hemen Halit’e söylemeyip Halit ile evlenmeyi, evlenmeyi kabul etmez ise çocuk üzerinden ömür boyu para tırtıklamayı planlar.

Halit Ender’in hamile olduğunu öğrendiğinde artık aldırılacak seviyeyi geçtiği için Ender ile hemen evlenir. Çevre de Halit sekreterini hamile bırakmış lafları çıkması ticari  geleceğini tehlikeye atacağı için evlenmiştir. Ender’in bu hinliğinden sonra bir türlü sevememiştir. Yasak Elma dizisinde Ender Argun kim? nasıl bir karakter olduğundan bahsettik. Şimdi Oyuncunun gerçek adı ne hangi projelerde yer aldı? Birazda ondan bahsedelim.  

şevval sam ile ilgili görsel sonucu

Yasak Elma Ender’in Gerçek Adı Ne?

Ender’in gerçek adı Şevval Sam. Ünlü şarkıcı Leman Sam’ın kızı olan oyuncu Kasım 1973, İstanbul doğumlu. Lisede iken katıldığı yarışmada birincilik elde eden Şevval Sam, çocukken bile sahne önünde olan reklam filmlerinde rol alan bir oyuncudur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü mezunu olan oyuncu, 1994 senesinde Süper Baba adlı dizide Deniz adında bir öğretmene hayat vermiştir. 1997 yılında Metin Tekin ile evlenen oyuncunun bu evliliğinde Tarık Emir adında bir oğlu dünyaya geldi. 2000 yılında ise eşiyle boşanma kararı aldı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.