Fox TV'de ekranmacerasına yeni başlayan ve oldukça dikkat çeken senaryosuyla büyük merak uyandıran dizisi Yasak Elma 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma dizisi 6. yeni bölüm fragmanına dair merak edilen bütün detyalar haberimizde...

YASAK ELMA 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fox TV ekranlarının parlayan yıldızı Yasak Elma dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran serüveninde beş haftayı geride bırakan dizinin son bölümünde hem Zeynep ve Alihan hem de Yıldız ve Halit açısından sürpriz gelişmeler yaşandı.

Yasak Elma dizisi 6. yeni bölümün fragmanında Zeynep, Alihan'a karşı hissettiği duyguları Yıldız'a anlatır. Yıldız'ın oynadığı oyunu anlayan Ender, eskisinden çok daha tehlikelidir. Hedefinde sadece Yıldız değil, artık Zeynep de vardır. Öte yandan Ender hain bir plan hazırlar ve Alihan'a Zeynep'in zengin koca avcısı olduğunu söyler. Alihan duydukları karşısında Zeynep'e ne tepki verecek? Yıldız, Ender'den kendini nasıl koruyacak?

Yasak Elma 6. yeni bölümü ile 23 Nisan Pazartesi akşamı saat 20:00'da Fox TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.