Yasak Elmaya yeni gelen oyuncular merak konusu iken karakterleri de merak edilmeye başlandı. İşte Yasak Elma’ya yeni gelen Defne karakteri hakkında merak edilen detaylar.

Yasak Elma Halit’in Eski Sevgilisi Kim? Yasak Elma Defne’nin Gerçek Adı Ne? Nereli?

Fox Tv’nin en sevilen dizilerinden olan geçtiğimiz sezona damga vuran yapımlardan Yasak Elma dizi sezon finalinde çok özel bir bölümle ekranlara gelmişti. Zeynep ve Alihan’ın aşkında neler olacak diye beklerken dizi setinde çıkan olumsuz haberlerle yazın da gündeme gelen Yasak Elma dizisinde bu sezonda yeni yüzlerle karşılaşacağız.

  Halit, Yıldız ve Ender cephesinde oldukça haraketli dakikaları izlemiştik. Bu sezonda bu aşk üçgenine bir de Halit’in eski sevgilisi Defne dahil olacak. Defne oldukça alımlı ve Halit’e göre de yaşça çok küçük. Kurnaz bir yapıya sahip olan Defne ile Yasak Elma’da entrikalara bir yeni dalga daha eklenecek.

Yasak Elma dizisi Defne’nin gerçek adını ve oyuncu hakkında detayları merak edenler için yazımıza devam edecek olursak;

Defne’nin gerçek adı Yeliz Şar.

1977 yılında Almanya’da dünyaya gözlerini açan oyuncuüniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiş ve Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünde eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu Aşkına Eşkıya adlı dizi ile dizi sektörüne adım atmıştır. 2012 senesinde yer aldığı İşler Güçler dizisi ile adından söz ettiren oyuncu daha önce Rabia, Kardelen, Kalp Gözü, İyi Saatte Olsunlar, Sensiz Olmuyor, Sev Kardeşim, Yaprak Dökümü, Oyun Bitti adlı yapımlarda rol almıştır.

 Ä°lgili resim

Daha sonra rol aldığı Kollama dizisinde canlandırdığı Melike karakteri ile büyük beğeni almış olan güzel oyuncu Limon Ağacı, Çocukluk Günleri dizilerinde yer almıştır. Yine kariyerinde önemli bir adım da Düriye’nin Güğümleri adlı dizi olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Nimet karakteri ile beğeni toplayan Yeliz Şar, Sudan Sebepler, Cesur Hemşire, Çakma Hayat, Öğrenci İşleri adlı yapımlarda rol almıştır. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.