TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasının ünlü sunucularından olan ünlü şarkıcı Hadise’nin yabancı sevgilisi Brandon Johnson, sevgilisiyle birlikte çekilen fotoğrafını ‘Kalbimin sahibi’ notuyla sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Geride bıraktığımız Nisan ayında Dubai'de ünlü şarkıcı Hadise'yi etkilemeyi başaran ABD'li skydive eğitmeni Brandon Johnson, sevgilisi Hadise için aşka geldi. Paraşüt takıp yaklaşık 4 bin 500 kilometre yükseklikten sevgilisi Brandon Johnson ile birlikte atlayan ünlü şarkıcı Hadise, o anları kalp emojisi koyarak sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı Hadise'nin ABD'li sevgilisi Brandon Johnson, önceki gün aynı fotoğrafı paylaştı.

TAKİPÇİLERİNİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

Sevgilisi ünlü şarkıcı Hadise ile birlikte çekindiği kareye Arapça 'habibti' yani 'kalbimin sahibi' notunu yazan ABD'li damat Brandon Johnson, paylaştığı fotoğrafa Hadise'yi de etiketledi. Yabancı damat Brandon Johnson'ın bu hamlesi ünlü şarkıcı Hadise'nin takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Yabancı damat Brandon Johnson'un bu paylaşımı binlerce beğeni aldı. Bu arada ünlü şarkıcı Hadise'nin de yakında tekrar Dubai'ye gideceği ortaya çıktı.