Özellikle son zamanlarda magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in futbol hayatını devam ettirdiği Galatasaray takımında ayrılacağı konuşuluyor. Aşık olarak dünyaevine girdiği eşi Yolanthe ile Ibıza’da açtığı kulübün tüm işleriyle ilgilenmeye başlayan yıldız topçu Sneijder, gelen müşterilere yemek servisi de yapmayı ihmal etmiyor.

1984 yılında Hollanda'da dünyaya gelen yıldız futbolcu Wesley Sneijder ile eşi Yolanthe Cabau, İspanya’nın herkes tarafından sevilen gözde adası İbiza’da oğulları Xess Xava’dan esinlenerek ‘XaXa’ ismini verdikleri bir kulüp açmıştı. Futbol hayatına son noktayı koyduktan sonra eğlence sektöründe aktif olarak yol alacağı kesin gözüyle bakılan yıldız futbolcu Wesley Sneijder şimdiden antremanlara başladı.

Gece gündüz İbiza'da açtıkları mekanın tüm işleriyle ilgilenen yıldız futbolcu Wesley Sneijder, kimi zaman müşterilere yemek servisi de yapmayı ihmal etmiyor. Galatasaray takımından yılda 4.5 milyon Euro kazanan ve henüz 8 yaşındayken futbol hayatına 'Merhaba' diyen topçu Sneijder’in garsonluk yaparken çekilen fotoğrafları sosyal medyada “10 numara hareket... Zehir getirse yersin” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

İLİşKİLİ GALERİLER