Victoria’s Secret Mankenleri Ne Yiyip Ne İçiyor

Victoria’s Secret mankenlerinin muhteşem fizikleri dünya çapında bir ünü var. Peki, birbirinden güzel bu mankenler gün içerisinde neyle besleniyor biliyor musunuz?

Victoria’s Secret modellerinin güzelliklerinden şüphe duymamız elbette mümkün değil. Söz konusu bir de kusursuz fizikleri olunca, sahip oldukları bu görüntü için ne kadar çok çalıştıklarını söylemeden olmaz.

İşte Victoria’s Secret (VS) modellerinin muazzam ve fit görünmelerini sağlayan öğünlerini sizler için derledik.

İLK KURAL!

Modellerin büyük bir kısmı kan şekerini daha az yükselten glisemik endeksi çok düşük gıdalar tüketiyor.Gelelim öğünlerine…

BELLA HADID

Sabah uyandığında bir bardak limonlu suyu olmazsa olmazı, limonlu su tükettiği zaman kendini daha sağlıklı hissettiğini söylüyor. Bol yeşillik ve taze sıkılmış meyve sularıyla kendini daha iyi hissediyor. Kaçamak yaptığı zamanlarda temizlik yapabilmek adına Pazartesi- Çarşamba günleri detoks yapıyor.

STELLA MAXWELL

"Sabahları kahve benim için çok önemlidir. Çay severim, ancak sabah kahve isterim genellikle badem sütünden yapılmış latte tercih ederim. ''Aynı zamanda sabahları avokadoyu, bir dilim kızarmış ekmek ve limonla yemeyi çok sevdiğini söylüyor.

JAQUELYN JABLONSKİ

Sabahları yumurta olmazsa olmazı. Yumurta onun için pratik aynı zamanda iyi bir protein kaynağı olduğu için diğer öğünlerinde sebzelerin içine karıştırmaktan vazgeçemiyor.

Yorum Yaz