Vatanım Sensin ne zaman başlıyor sorusu yeni sezon dizilerinin başladığı şu günlerde sıklıkla aranmaya başladı. Vatanım Sensin yeni Sezon tarihi ile alakalı Kanal D yapımcıları açıklama yaptı. Kanal D ekranlarında adeta soluksuz bir şekilde izlenilen Vatanım Sensin dizisi ile alakalı çok iddialar ortaya atılırken herkesin kafasını karıştırdı. 

VATANIM SENSİN YENİ SEZON TARİHİ

Vatanım Sensin yeni sezon tarihi milyonlarca takipçisi tarafından merak ediliyor. Yeni sezon dizilerine kıyasla henüz başlamadığı için bir çok yorumu ortalığa çıakrken Vatanım Sensin ekibinden de başlama tarihi ile alakalı açıklama yapıldığı söylendi. Ortaya atılan iddialar çerçevesinde Vatanım Sensin yeni sezon 2 Kasım'da başlayacak. İzmir'in kurtuluş yıllarının anlatıldığı Halit Ergenç Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin dizisinde bu sezon da adeta kanlar duracak. 

VATANIM SENSİN'E YENİ OYUNCULAR

Ufuk Bayraktar’ın (Dağıstanlı) ardından geçtiğimiz yıl ‘Yen’ adlı tiyatro oyunuyla Afife Jale Tiyatro Ödülleri’ne aday olan ve son olarak ‘Babam’ filminde izlediğimiz Berker Güven dizide Yunan Teğmen Aleksi rolünü canlandıracak. Son olarak ‘İçerde’de konuk oyuncu olarak rol alan Levent Can ise Vatanım Sensin’de Filipos karakteriyle ekranlara dönecek.Geçen sezon dizide Cevdet’in oğlu Ali Kemal rolünü canlandıran Kubilay Aka ise yeni sezonda rol almayacak. Kubilay Aka, Ay Yapım’ın yeni dizisi Çukur’da oynayacak.
Öte yandan geçtiğimiz sezonun ortasında kadroya Lucy karakteriyle dahil olan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy da yeni sezonda rol almayacak.

VATANIM SENSİN SEZON FİNALİ NELER OLDU?

Vatanım Sensin 31. Bölümde babası Yunan Kumandanı Vasili'nin, gözleri önünde infaz edilecek olmasına karşı Leon ne yapacak? Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır.

Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında Sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.