Kanal D erkranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Vatanım Sensin' dizisininin sezon finali tarihi belli oldu. Yayınlandığı her bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen, Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi 'Vatanım Sensin'in son yayınlanan bölümlerinde izleyicileri heyecanlanıran dizinin sezon finali tarihi belli oldu. İşte reyting rekorları kıran 'Vatanım Sensin' dizisinin merak edilen sezon finali tarihi...

Reyting rekorları kıran 'Vatanım Sensin' dizisini sezon finali heyecanı sardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından sevilen 'Vatanım Sensin' dizisi 8 Haziran Perşembe günü 31. bölümüyle sezon finali yapacak. Ekran macerasına bu sezon başlamasına rağmen, Kanal D ekranlarında yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran Vatanım Sensin'in sezon finali tarihi belli oldu. Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın paylaştığı reyting rekortmeni 'Vatanım Sensin' dizisi kısa süre sonra sezon finali yaparak ekran macerasına ara verecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Vatanım Sensin' dizisi her perşembe akşamı saat 20:00'da izleyici ile buluşmaya devam ediyor.