Ameliyat olmak için gittiği ABD'de akciğer ameliyatı olan ve taburcu olduktan sonra yavaş yavaş yürüyüşlere başlayan usta oyuncu Hülya Koçyiğit, hastalığıyla savaşırken kendisine destek olan tüm sevenlerine teşekkür etti. Akciğerindeki kanserli bölge nedeniyle geride bıraktığımız Mayıs ayında ameliyat olan usta oyuncu Hülya Koçyiğit, hayat arkadaşı Selim Soydan ile çıktığı sağlık yürüyüşünde önemli açıklamalarda bulundu. Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, önümüzdeki Haziran ayının ortasında Türkiye'ye döneceğini söyledi. Usta oyuncu Hülya Koçyiğit, "Allah izin verirse bir hafta sonra inşallah uçak ile yolculuk yapabileceğim. Bu zorlu dönemi parkta yürüyerek geçiriyorum. Çünkü doktor sık sık yürümemi önerdi." dedi.

USTA OYUNCU HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, geçirdiği ameliyattan sonra güzel dilek ve mesajlarıyla kendisine destek olanlara minnettarlığını ifade etti. Usta oyuncu Hülya Koçyiğit, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Ben öylesine vefalı, öylesine sanatçıya saygı duyan, vefa duyguları yaşayan bütün millete, aslında başta Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a, Hanımefendi Emine Erdoğan'a, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'a ve arayan birçok bakanlarımıza, birçok siyasilere, iş adamlarına, sanatçı kardeşlerime, sporculara minnettarım. Beni en duygulandıran, beni var eden, yıllarca gönlünde bana yer açan bütün izleyicilerime yürekten teşekkür ediyorum."