Usta oyuncu Cüneyt Arkın, itiraflarıyla herkesi duygulandırdı. Türk sinemasında hayat verdiği 'Malkoçoğlu' karakteri ile anılan usta oyuncu Cüneyt Arkın, köyde yaşadığı zamanlarda, özellikle öğrencilik yıllarında çok açlık çektiğini itiraf etti. Usta oyuncu Cüneyt Arkın, o zamanlarda edindiği aç kalma korkusu nedeniyle başucunda ekmekle uyuduğunu açıkladı.

Türk sinemasının efsane isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın, Habertürk ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Veyis Ateş'in sunuculuğunu yaptığı 'Akılda Kalan' programına konuk oldu. Öğrencilik yıllarında maddi sıkıntılarla dolu bir dönem yaşadağı ifade eden, Yeşilçam'ın sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın, o günlerde yaşadığı açlık korkusu nedeniyle başucunda ekmekle uyuduğunu itiraf etti.

'Malkoçoğlu' karakteri ile de anılan usta oyuncu Cüneyt Arkın, Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Akılda Kalan' programında, "Açlık çektim. Allah kimseyi aç bırakmasın. O yatağa giriyorsunuz ya ekmek... Gözünüz yemek görmüyor. Ekmek görüyorsunuz rüyanızda. Ben onları çektim. Ondan sonra ne kadar şöhret olursam olayım, başucumda daima ekmek vardı. O korku, aç kalırım korkusu..." açıklamasını yaptı.