Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan "Zuhal Topal’la" izdivaç programında, fenomen gelin adayı Naz'ın ve Uğur'un şaşırtan beraberleri ünlü sunucu Zuhal Topal'ı şaşırttı. Damat adayı Uğur, "Seninle burada 3-4 günlük birlikteliğimiz oldu. İçimde Naz’a karşı hep bir ukde kaldı. Yarım kalan şeyleri tamamlamak istiyorum” kelimeleriyle, gelin adayı Naz’a olan duygularını söylemişti. Fenomen gelin adayı Naz da, damat adayı Uğur’a “Keşke vakit kaybetmeyip seni tanısaymışım” yanıtını vermişti.

Reyting rekorları kıran izdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal, "Birkaç gün önce Uğur ve Naz bizleri şoke etti. Birbirlerine karşı duyguları olduğunu söylediler, bakalım neler oluyor?” kelimeleriyle, damat adayı Uğur ve gelin adayı Naz’ı stüdyoya çağırdı. Hasta olduğunu ifade eden gelin adayı Naz; “Ben hastayım, ama birlikteliğimiz iyi gidiyor” dedi. “İlişki mi başladı?” sorusuna ise locanın gözde gelin adayı Naz, "Güzel haberlerle geldik, ilişkimiz başladı” yanıtını verdi.

Bu konuşmaların ardından söz alan yakışıklı damat adayı Birkan, gelin adayı Naz’ın damat adayı Ali’yi kıskandırmak için Uğur’la bir ilişkiye başladığını ileri sürdü. Bunun üzerine fenomen gelin adayı Naz, "Bu kadar erkeğin içinde bunu senin söylemen beni ancak güldürür. Birkan, hayal dünyasında yaşıyor” ifadelerini kullandı.