Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Eğlenmene Bak' programının yapım şirketi, 'hastalandım' diyerek tatil beldesi Bodrum'da konser vermek için sevenleri ile bir araya gelen ünlü popçu İrem Derici'ye, tazminat davası açma kararı aldı. Program müdürü Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından sevilen popçu İrem Derici hakkında, “Allah ıslah etsin.
Tez vakitte. Öyle bir isme denk geldim ki bugüne kadar çalıştığım tüm ünlülerden özür dilerim” mesajını yayınlamıştı. 

İREM DERİCİ VE LİDER ŞAHİN'DEN REKLAM İDDİALARINA YANIT!

Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile kısa süren bir ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelen sevilen şarkıcı İrem Derici, önceki gün Lider Şahin ile birlikte Havalimanı’nda magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü şarkıcı İrem Derici konser yoğunluğu ve Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ‘Eğlenmene Bak’ adlı programı nedeniyle yoğun tempoda çalışınca sevgilisi Lider Şahin'e yeterince zaman ayıramamış ve ayrılmışlardı. Yeniden barışan Lider Şahin ve İrem Derici, haklarında çıkan reklam iddialarına da yanıt verdiler. Şahin, haklarında çıkan iddialar için “Sizce reklama ihtiyacımız var mı?” diye, karşılık verdi.

İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.