'Uyuşturucu temin etmek' suçundan girdiği Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden tahliye olduktan sonra Armağan Çağlayan’ın sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı Deniz Seki, 55 dakika boyunca hiç durmadan içini döktü. Dinleyenlere duygu dolu anlar yaşatan ünlü şarkıcı Deniz Seki, “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” ifadesini kullandı.

Geride bıraktığımız 2014 yılında 'Uyuşturucu temin etmek' suçundan girdiği Bakırköy Kapalı Kadın cezaevi’nden geride bıraktığımız 5 Haziran’da öğleden sonra tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, tahliye olduktan sonra bir hafta sonra içini Armağan Çağlayan’a döktü. Armağan Çağlayan’ın sorularına tüm samimiyetiyle yanıt veren ünlü şarkıcı Deniz Seki, sohbet sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Hislerini “Çok mutluyum ama bir tarafım buruk...” ifadesiyle tanımlayan ünlü şarkıcı Deniz Seki, hayranlara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, “Bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum” dedi. 55 dakika süren ünlü şarkıcı Deniz Seki ve Armağan Çağlayan görüşmesi, ulusal ve yerel basına ünlü şarkıcı Deniz Seki‘nin bir mektubu ile ulaştırılacak. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaşadıkları boyunca hep yanında olan gazetecilere mektubunda, “Değerli yol arkadaşlarım, bu zorlu yolculuğumda hep yanımda oldunuz, sesim oldunuz, ayakta durmamı sağladınız. Hepinize teşekkür ederim. Birinizi diğerinden ayırmam mümkün değildi. Ne bir televizyonu ne bir gazeteyi ne bir dergiyi. Ne de basın emekçisi herhangi bir arkadaşımı. Ama her şeyi de anlatmam gerekiyordu tüm samimiyetimle... Bu röportaj, hepinize aynı anda ulaşacak... Benden çıktı, artık size ait…” açıklamalarını yaptı.