Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan ve yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kırmış olan 'Kiraz Mevsimi' dizisinde 'Ayaz' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, 30 yaşına bastı. Ekranların sevilen oyuncusu Serkan Çayoğlu ve ikizi Erkan Çayoğlu, 30'uncu yaş günlerini sevdikleriyle birlikte kutladı.

Başrol oynadıkları fakat final yapan 'Kiraz Mevsimi' dizisinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu ve ikiz kardeşi Erkan Çayoğlu'nun yeni yaşını sabahın ilk ışıklarına kadar kutladı. Beşiktaşlı ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, bu sene şampiyon olan futbolcuların imzaladığı formayı giyerek, yeni yaşına girdi.

Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu ve ikiz kardeşi Erkan Çayoğlu'nun yeni yaş gününe; Berk Cankat, Fatma Toptaş, çiftin menajerliğini yapan Meltem Aras, yönetmen Mustafa Uğur Yağcıoğlu ve sevgilisi, oyuncu ve senarist Sinan Tuzcu'nun yanı sıra Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun ve genç çiftin yakın dostları ve aileleri katıldı. Ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelen Serkan Çayoğlu-Özge Gürel çiftinin, yakın zamanda evlenecekleri iddia ediliyor.