Ekranların sevilen oyuncusu Vildan Atasever, kutsal topraklara gitme kararı aldı. Geride bıraktığımız 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yazın Öyküsü' dizisinde oynayan sevilen oyuncu Vildan Atasever, kutsal topraklara gitme kararı aldı. Ekranların güzel oyuncusu Vildan Atasever, "Geride bıraktığımız 2000 yılında çekilen ve daha sonra pişman olduğu cesur fotoğraflarını internetten kaldırmak için 25 bin TL harcadığı" yönündeki haberlerle gündeme gelen ünlü isimler arasındaydı.

Ekranların sevilen oyuncusu Vildan Atasever, kustsal topraklar umre için aldığı uçak biletinin fotoğrafını, sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Geride bıraktığımız 2015 yılında, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Yazın Öyküsü' dizisinde halkın gönlünü fetheden ve kısa sürede magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Vildan Atasever, sevilen dizi 'Yazın Öyküsü'nden' 13. bölümde ekranlara veda etmişti.

Sevilen oyuncu Vildan Atasever, son olarak "2000 yılında çekilen ve daha sonra pişman olduğu cesur fotoğraflarını internetten kaldırmak için 25 bin TL harcadığı" yönündeki haberlerle magazin gündeminin uzun süre meşgul etmişti.