Ünlü Oyuncu Kaza Geçirdi!

Ekranların sevilen oyuncusu Mert Öcal, talihsiz bir kaza geçirdi.

Ünlü Oyuncu Kaza Geçirdi!

Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız yıl ekran macerasına son veren 'Aşk Yeniden' dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu Mert Öcal, talihsiz bir kaza geçirdi. Ekranların sevilen oyuncusu Mert Öcal, terlikleri ne olduğunu anlamadan birden kayınca havuz kenarındaki demirlerin üzerine düştü. Havu kenarındaki demirler, ünlü oyuncu Mert Öcal'in kalbinin ve akciğerinin üst kısmına saplandı. Magazin dünyasının en çok takip ettiği isimleri arasında yer alan yakışıklı oyuncu Mert Öcal, havuz kenarında büyük bir kaza geçirdi. Öcal, giydiği parmak arası terlikle ayağı kaydı ve havuzun yanında bulunan demir parmaklıkların üzerine düştü. Demirlerden ikisi yakışıklı oyuncu Mert Öcal'ın gövdesine battı.

KORKU DOLU ANLARI ANLATTI

Havuz başında yaşadığı talihsiz olaydan sonra acilen hastaneye kaldırılan sevilen oyuncu Mert Öcal, ölümden döndüğünü açıkladı. Ünlü isim Mert Öcal "Üzerine düştüğüm demirler, kalbimin ve akciğerimin hemen üzerine saplanmış. Doktor '2 santimle kurtulmuşsun' dedi." diyerek, yaşadığı korkunç anları anlattı.

MERT ÖCAL KİMDİR?

Ekranların sevilen oyuncusu Mert Öcal, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. "Best Model of Turkey" ve "Best Model of The World" yarışmasında birinci olduktan sonra, birçok defilede boy gösteren sevilen oyuncu Öcal, ardından dizi ve filmlerde de boy göstermeye başladı.

İLİşKİLİ GALERİLER

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri