Pınar Altuğ eşi Yağmu Atacan ive kızları Su ile birlikte çıktıkları Bodrum tatillerini doyasıya geçiriyor. Pınar Altuğ kızı Su ile birlikte yaz tatilini doyasıya keyifli yaşıyor. Önceki gün Yalıkavak'ta bir iskelede objektiflere takılan anne-kız tüm gün güneşin ve denizin keyfini çıkardı. 

Telefonu tüm gün elinden düşürmeyen Altuğ'a kızı Su eşlik etti.Bu yaz Pınar Altuğ'a şans da getirdi. Yalıkavak'ta bir takı mağazası açan Altuğ, geçtiğimiz aylarda da internet sitelerinde satışa çıkardığı aksesuvarlarıyla büyük beğeni toplamıştı.Bir yandan işiyle ilgilenen güzel oyuncu, boş zamanlarında da denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

Pınar Altuğ Atacan (2 Eylül 1974, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu ve eski manken. Saint Benoît Fransız Lisesi'nde okudu. Lisedeyken mankenlik yapmaya başladı. 1994 yılında Miss Turkey seçilen Altuğ, 1997 senesinde girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünündeki eğitimini yarıda bıraktı.1995 yılında televizyon hayatı başladı. 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. 1999'da Pınar'ın Yemek Zevki adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti. 2000 yılında Kurt Kapanı adlı dizide rol almaya başladı. Ardından Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Misafir ve İlk Aşkım dizilerinde de rol aldı. 2003 yılında Pınar'ın Mutfağından adlı yemek kitabını çıkarttı. 2004 ile 2006 yılları arasında Türkiye'nin Yıldızları programını sundu. 2010'da ise Çocuklar Duymasın'ın yeni versiyonunda rol almıştır.