Ünlü isimlerin öyle fotoğrafları bulunuyor ki düşman başına dedirtiyor. İşte ünlü isimlerin unutmak istedikleri o anlar...

MURAT BOZ'UN MEMELERİ

Murat Boz, sarkmış durumdaki göğüsleri ile 2011 yılında kameralara yakalanarak sevenlerine şok etkisi yaşatmıştı. Deforme olmuş olan göğüslerinin haber yapılmasına kızan Murat Boz, bu görüntüden kurtulmak için ameliyat masasına yatmıştı. Boz artık kaslı haliyle şov yapıyor.

ÖZGE ULUSOY'UN GÖBEK DELİĞİ

Şu sıralar photosoplu fotolarıyla gündemde olan Ulusoy, olması gerekenden çok yukarda duran bu göbek deliği ile de epey bir süre gündemi meşgul etmişti. Bu fotoğraflar ortaya çıktığında "bacak boyunu büyük göstermek için deliği yukarı çektirmiş" gibi acayip iddialar ortaya atılmıştı, Özge Ulusoy da Allah vergisi olduğunu açıklamıştı.

DEMET AKALIN'IN AYAĞI

Ayakları çirkin ünlüler listesinde en baş sırada kim olmalı derseniz o oy birliğiyle Demet Akalın olur. Akalın cam batan ayağını paylaşmış ve o fotoğrafa yorum yağmıştı.

OĞULCAN ENGİN

Ve çöl festivalinde toytlı pozlar veren Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan. Yeni bir tarz tuturmuş belli ki ama olmuş mu siz karar verin!