Ünlü oyuncu Zeynep Kankonde, ünlülerin taklit fotoğraflarını paylaşınca büyük ses getirdi. "Olmayınca olmuyor" ismini verdiği çalışmada Kankonde'nin son taklit ettiği kişi ise meslektaşı güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu.

Bir süredir Yeşilçam'ın unutulmaz yıldızlarının hafızalara kazınan pozlarını esprili bir biçimde taklit etmesiyle sosyal medya fenomeni haline gelen Zeynep Kankonde'nin gündeminde bu kez Tuba Büyüküstün'ün yıllar önce bir dergi için verdiği havuz pozu vardı. Elbiseleriyle havuza giren Kankonde, Büyüküstün'ün havuz pozunu tekrarladı. Kankonde bu kareyi "Olmayınca olmuyor da niye olmuyor" notuyla yayımladı.

Hollywood ünlülerinin efsane pozlarını taklit ederek fenomenleşen Celeste Barber'ın yerli versiyonu haline gelen Kankonde, "olmayınca olmuyor" etiketiyle paylaştığı pozlarına ünlü oyuncular Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay'ın ünlü pozunu da ekledi.

Güzel oyuncu Deniz Çakır'ın çektiği, binlerce beğeni ve yüzlerce yorum alan fotoğrafın altında en dikkat çeken yorum, "Özcan yaşlanmış. Nurgül güzelleşmiş" notu oldu.

Kankonde, Türkan Şoray’ın meşhur pozunu “Selam olsun Sultan'ıma... Demek ki neymiş sultan olunmaz, sultan doğulurmuş...” notuyla paylaştı.

Kankonde, ellerine iki küçük su şişesi alıp Müjde Ar'ın unutulmaz pozunu böyle taklit etti.

 

Oyuncu, ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar'ın gençlik dönemi pozunu "Yılmayacağım" notuyla paylaştı.

Kankonde, başarılı oyuncu Deniz Çakır’ı böyle taklit etti.

Hollywood ünlülerinin pozlarını taklit ederek fenomen haline gelen Avustralyalı Celeste Barber da bugüne kadar Kim Kardashian, Miranda Kerr, Jennifer Lopez gibi ünlüleri de tiye aldı.