Türkiye'nin en uzun bacaklı manken unvanına sahip olan Tuğçe Aral, bacaklarına nazar değmesinden korktu. Aral, bacaklarını sigortalattı.
1.17 cm uzunluğundaki bacaklarına nazar değmesinden çok korkan güzel model Tuğçe Aral "Bu ara nazardan o kadar çok korkuyorum ki... Çünkü insanların çok dikkatini çekiyor. Bende önlem almak için bacaklarımı sigortalattım" şeklinde konuştu. Sigortalattığı şey bir uzvu olduğu için insanlar tarafından bu davranışı hayretle karşılandı. Tuğçe Aral'ın bacak boyu 1 metreden uzun olduğu için aranan mankenlerden bir tanesidir.

BACAKLARINA SİGORTA YAPTIRDI

Türkiye'nin en uzun bacaklı mankeni Tuğçe Aral, bacaklarını sigortalattı Tuğçe Aral verdiği bir röportajda bacaklarının kendisine oldukça para kazandırdığını ve kendisine en çok para kazandıran uzvunu da sigortalatmak istediğini açıklamıştı. Sonunda isteğine kavuşan ünlü manken bacaklarının mükemmelliğini öve öve bitiremiyor. Bacak boyunun normal Türk kızlarına göre oldukça uzun olduğunu söyleyebileceğimiz Tuğçe Aral bacaklarının pürüzsüzlüğüyle de oldukça dikkat çekiyor. Verdiği birbirinden cesur pozlarla Instagram'ı sallayan Tuğçe Aral Türkiye'nin en uzun bacaklı unvanını korumak için bacaklarını sigortalattı.