Uğur Pektaş'ın O Paylaşımına Binlerce Beğeni Ve Yorum Yağdı!

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş'ın sosyal medya paylaşımı büyük ses getirdi.

Geride bıraktığımız 2012 yılında ayrılma kararı alan ve boşanan  ünlü oyuncular Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, beş yıl sonra yeniden bir araya geldi. Yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş, önceki gün eski eşi Gamze Özçelik ve oğulları Murathan ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

''SANA NE BAŞKASINDAN''

Yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ilginç bir not yazdı:

"Kimse kendi günahlarını, yanlışlarını, hatalarını görmeyip başkalarının hatalarını kurcalayıp yargılıyor ve kendini masum görüyor. Yazık! Günah keçileriyle hayatını aklayan insanoğlu, bu sözler sana... Vazgeç artık kendini kandırmaktan. Sana ne başkasından? Magazin programlarıyla zehirlenmiş kalbinin, aklının farkına var. Kendi hayatın kaçıyor başkalarının hayatlarını izlerken ve onları yargılarken."GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR?

Ekranların sevilen oyuncusu Gamze Özçelik, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olan eski manken Gamze Özçelik, 2000 senesinde güzellik kraliçesi seçilmiştir. Mankenlik dışında oyunculukta yapan Özçelik, ilk olarak Okan Yalabık'ın başrol oynadığı 'Serseri' dizisinde boy göstermiştir. Ünlü oyuncu Özçelik, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde yapmıştır.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR