Acun Ilıcalı'nın patronluğunı yaptığı TV8 yeni yarışma programı Boxun Yıldızları ne zaman başlayacak? araştırmaları Ekim ayının başında Acun Ilıcalı yeni yarışması açıklandığından beri çok merak edilmekte. Peki Acun ılıcalı Boxun Yıldızları ne zaman başlayacak? BoxuN Yıldızları yarışmacıları kimler? gibi detaylar da oluşturulmaya başladı. Asena, Çılgı Sedat, Doğuş gibi ünlü isimleri yanısıra Boxun Yıldızları'nda yer alan ünlü isimlerde belirlendi. Acun ılıcalı'nın reyting rekorları kıran yarışma programları arasında dahil olmaya hazırlanan Boxun Yıldızları ile alakalı tüm hazırlıklar tamam... İşte detaylar...

ACUN ILICALI YENİ YARIŞMASI BOXUN YILDIZLARI HAKKINDA 

Acun Ilıcalı yepyeni projesi ile TV8 ekranlarında olmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre başlayacak olan Boxun Yıldızları isimli programda Ilıcalıi farklı farklı yarışmalardan tanıdığımız ünlü simaları yarışmacı olarak karşımıza çıkaracak. Boxun yıldızları yarışmacıları konusunda sürprizler ve son dakika gelişmeler de haberimizde. 

BOXUN YILDIZLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Boxun yıldızları yarışmasının sunuculuğunu milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder üstlenirken, TV8 ekranlarının yeni yarışması Boxun Yıdızları ilk bölümü 27 Ekim Cuma günü startını alacak. 

BOXUN YILDIZLARI YARIŞMACILARI

Cuma akşamı başlayacak olan Boxun Yıldızları yarışmacıları da belirlendi. Kıran kırana mücadelenin süreceği yarışma da ünlülerden oluşan yarışmacı kadrosunda yer alan isimler; Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Levi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş...

BAKİ MERCİMEK KİMDİR?

Sporcu olarak tanıdığımız Baki Mercimek, Ajax altyapısında başladı. Sol ayağı ie vuruşlarında başarısı çok konuşulmuştur. 1999 yılında HFC Haarlem takımına, 2000 yılında ise Premier Lig takımlarından Sunderland'e transfer oldu. Oyun stili Jaap Stam'a benzetildi.  Sonrasında da Beşiktaş'a transfer olmuştur. 2003 senesinde Gençlerbirliği transferi ile Türkiye kariyerine başlamıştır. 8 kez millî takımlara çağrılan Baki Mercimek, 2 kez Türkiye U-21, 5 kez Türkiye A-2, 1 kez de Türkiye A Millî forması olmak üzere toplam 9 kez millî formayı giymiştır.