17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 21.11°
  • Izmir 22.78°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7199
Euro6,4216
Altın258,51

Tuvana Türkay'dan Mustafa Ceceli Açıklaması: 'Allah'a Havale Ediyorum'

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve Tuvana Türkay aşk mı yaşadı? iddiaları hakkında ünlü oyuncu Tuvana Türkay'dan flaş açıklama geldi.

Tuvana Türkay'dan Mustafa Ceceli Açıklaması: 'Allah'a Havale Ediyorum'

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve ünlü oyuncu Tuvana Türkay aşkı mı yaşadı? iddiaları hakkında ünlü oyuncu Tuvana Türkay'dan flaş bir açıklama geldi. Çocuğunun annesi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra sarışın güzel Selin İmer'le aşkı belgelenen ve dün yaptığı basın açıklamasında evlilik kararı aldıklarını açıklayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin, evliyken güzel oyuncu Tuvana Türkay'la yakınlaştığı ileri sürüldü.

TUVANA TÜRKAY'IN SESİNİ BEĞENDİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve ünlü oyuncu Tuvana Türkay, 'Gezegen Mehmet'in' sunduğu programda bir araya geldi. 'Gezegen Mehmet'in' programında şarkı söyleyen ünlü oyuncu Tuvana Türkay'ın  'Ara Ne Olursun' albümünün düzenlemesini ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli yaptı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, stüdyosunda Tuvana Türkay ile sık sık görüşmeye başladı. Daha sonra yolları birden ayıran ünlü oyuncu Tuvana Türkay ve ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ne olduğu anlaşılmadan sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi de bıraktılar.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile haklarında çıkan haberlerden sonra ünlü oyuncu Tuvana Türkay, sosyal medya hesabı instagram üzerinden şu açıklamayı yaptı:

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri