Türkiye'nin dekolte giymeyi ve vermeyi seven kadınlarının kimler olduğunu görünce şoke olacaksınız. Ünlüler camiasının önce gelin isimleri, Allah'ın verdiğini kuldan saklamıyorlar. Ünlü isimler her zamanki gibi cesur ve güzeller. Bakışları her daim üzerlerinde toplamayı iyi biliyorlar, ünlü güzeller. İşte Türkiye'nin en dekolte vermeyi seven kadınları...

SERENAY SARIKAYA

Yoktur kimsede ondaki bacak boyu. Kaçırınca yırtmacın ucunu, açıklama yapar "Düğme vardı" diye ama Türk halkı hiç yer mi bunu?SERANAY SARIKAYA'NIN DÜĞÜNDE GİYDİĞİ KIYAFETİ GÖRENLER ŞOKE OLDU!

Ekranların sevilen oyuncusu Fahriye Evcen ve reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Burak Özçivit çiftinin düğününe sevgilisi Kerem Bursin ile katılan Puhu TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan 'Fi' dizisinde 'Duru' karakterine hayat veren güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, derin yırtmacıyla yine gündem oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan 'Çalıkuşu' dizisinin setinde birbirlerine aşık olan ve 3.5 senedir birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifit, dün Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan görkemli bir törenle dünya evine girdi. Birçok ünlü ismin yer aldığı düğünden renkli kareler sosyal medyayı salladı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR

24 yaşında dupduru bir güzel. Göğüs dekoltesini de pek sever. Boşuna yapılmıyor o kadar spor. Haliyle açılıp saçılmak gerekiyor.

EDA TAŞPINAR

Dekolte onun göbek adı. O sütun bacaklar yaz-kış hiç kapanmadı. Eee ne giyse yakışıyor... Dekolte hiç kimsede böyle güzel durmuyor.

BURCU ESMERSOY

Bakmayın 20'lerinde durduğuna, 40 yaşında kendisi. Yıllara meydan okuyor her daim dekoltesi. Sen fazlasın buralara bitanesi.

ÇAĞLA ŞIKEL

1.80'dir boyu, pek de güzeldir soyu. Sever takıp takıştırmayı, dekolteyi abartmayı. En abartı yırtmaçla bile başarır asil durmayı.