Son dakika Manolya Onur hayatını kaybetti.Eski Türkiye güzeli manken Manolya Onur'dan geçtiğimiz günlerde kötü haber tez duyulmuştu. Bilmeyenler Manolya Onur ne zaman Türkiye güzeli seçildi aramlarını da yapmaktayken son dakika açıklama hastaneden yapıldı. 18 Ekim'de ani gelişen akciğer rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılan Türkiye Güzeli Onur'un beyin ölümünün gerçekleştiği doktorları tarafından açıklandı. 

Onur uzun süredir tedavi görüyordu ve 5 Ekim'de tedavi gördüğü hastaneden, "18 Ekim 2017 tarihinde ani gelişen masif akciğer embolisi tanısıyla hastanemize gelen ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Sayın Manolya Onur'un beyin ölümü gerçekleşmiştir." açıklaması yapılmıştı. Az önce yapılan açıklamada da Manolya Onur'un hayatını kaybettiği belirlendi. 

CAN BOZOK AÇIKLAMIŞTI

Ünlü ismin hayat arkadaşı Can Bozok, Manolya Onur hakkında açıklama yapmıştı. 'Doktorların söylediğine göre; tıbbı olarak yapılacak bir şey yok. Bunu durumu bir kaç doktorla görüştük onlar da aynı şeyi söyledi. Ödemlerin hızla armasından dolayı doktorlar beyin ölümünün zamanla gerçekleşmesini bekliyor. Biz kendimizi en kötüye hazırlıyoruz. Ne yazık ki doktorların yorumundan dolayı, mucize bile bekleyemiyoruz. Bitkisel hayatı bile doktorlar söylese ona da razıydık... Ama ne yazık ki öyle bir umut vermedi doktorlar. Manolya zaten 'bitkisel hayatı' hiç bir zaman istemezdi. O yüzden onun istediği gibi olsun, biz de kendimizi en kötüye hazırlamaya çalışıyoruz.'

Hastane yetkilileri ise, “18 Ekim Çarşamba günü ani gelişen masif akciğer embolisine bağlı şok tablosu ile yoğun bakımımıza yatırılmış olup, Liv Hospital Ulus’ta tedavisi devam etmektedir. Manolya Onur’un sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır.” denmişti. 

 DEMET ŞENER'LE KAVGALIYDI

Manolya Onur, 40 yaşındaki Demet Şener’in verdiği bikinili pozu ‘Aile kavramını yitirmiş’ diye eleştirince ortalık karıştı. Eski manken, Onur’un genç aşkını diline doladı. Sosyetik güzel ise mazideki kirli defterleri açtı. Manolya Onur'un geçtiğimiz gün evinde bikinili poz veren 40 yaşındaki 2 çocuk annesi Demet Şener için sosyal medyada yaptığı "Özgürlükten bahsedenler örf, adet, aile kavramlarını yitirmiş" şeklindeki yorum kavga çıkardı. Manolya Onur'a yanıt gecikmedi. Demet Şener, kendisinden 20 yaş küçük Can Bozok (40) ile aşk yaşayan Manolya Onur (60) için şunları yazdı:

"Annemle aynı yaşta. Benimle de aynı yaşta sevgilisi mi, kocası mı birisi var hayatında. Bana ahlakı öğretecek son insanlardan biri."