Türkiye Güzelleri Şimdi Ne Yapıyor?

Türkiye güzellerine, Türkiye güzellerinin şimdi ne yaptığına, Ceyda Düvenci'nin güzellik yarışmasındaki haline, Nefise Karatay'ın güzellik yarışmasındaki haline galerimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Güzelleri Şimdi Ne Yapıyor?

PINAR ALTUĞ 

Pınar Altuğ, 1994 Türkiye güzeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuğa yöneldi. Uzun süre Çocuklar Duymasın adlı dizide rol aldı. Yağmur Atacan'la evlendi. Su adında bir kızı var.

PINAR TEZCAN

Pınar Tezcan, 1996 yılında Türkiye güzeli seçildi. Uzun süre hem modellik yaptı hem de dizilerde rol aldı. Kerem Özçapkın ile evlendikten sonra podyumlara veda etti. Şimdi iki çocuğu ve eşiyle mutlu bir hayat sürdürüyor.

 

CEYDA DÜVENCİ

Ceyda Düvenci de Türkiye'nin taçlı güzellerinden biri. Düvenci, 1997 Türkiye üçüncü güzeli seçildi. Kariyerinin ilk döneminden itibaren oyunculuğa ağırlık verdi. Düvenci, Bülent Şakrak ve eski evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa ile mutlu bir hayat sürdürüyor. Oyunculuğa da devam ediyor.

NEFİSE KARATAY

Nefise Karatay,  Ceyda Düvenci ile aynı yıl yarışmaya katıldı ve yarışmayı ikinci olarak bitirdi. Bir dönem modellik ve oyunculuk yaptı. Sonra TV'de kültür sanat programı sundu. Karatay hayatını Yusuf Day ile birleştirdi ve bir kız çocuk sahibi oldu.

YÜKSEL AK

Yüksel Ak da Türkiye'nin taçlı güzellerinden. 2003 yılında Türkiye'nin en güzel kızı seçildi ama kameralar karşısındaki kariyeri çok uzun sürmedi. Osman Rimer ile evlenip İzmir'e yerleşti. İki erkek çocuk sahibi oldu.

BANU SAĞNAK

Banu Sağnak da 1992 yılında Türkiye ikinci güzeli olarak taç giymişti. Sonra uzun süre sunuculuk, oyunculuk yaptı. Sağnak, iki yıl önce Çağatay Erten ile evlendi.

ÖZLEM KAYMAZ

Özlem Kaymaz, 1992 Türkiye güzeliydi. Türkiye'de uzun süre kariyer yapmadı. Evlenip Hollanda'ya gitti. Biri süre orada yaşadıktan sonra Türkiye'ye döndü. Kaymaz, üç çocuk annesi.

SİBEL TAN

Sibel Tan, 1988 yılında mankenler kraliçesi seçildi. Daha sonra katıldığı Miss Model Of Turkey'de üçüncü oldu. İki çocuk annesi olan Tan'ın kardeşi Şebnem de bir dönem modellik yaptı. Sonra evlenip yurtdışına yerleşti.


[G-#8245]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR