Türk sinemasının usta isimlerinden olan Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal, Star TV ekranlarında başlayacak olan ve yapımcılığını yaptığı ‘Dolunay’ adlı dizide kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Annesi usta oyuncu Türkan Şoray’ın kabul ettiği bir projede yer alacak olan yapımcı Yağmur Ünal’ın dizisinin ismini de annesi Türkan Şoray buldu.

'Dolunay' dizisi ile kamera karşısına geçmeye hazırlanan ünlü oyuncu Yağmur Ünal'ın adı magazin dünyasında adını özellikle son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz yıldız futbolcu Arda Turan ile anılmaya başladı. Şu sıralar kendisini işine adayan ünlü oyuncu Yağmur Ünal, kendisine yapılan teklifleri ilk olarak annesi usta oyuncu Türkan Şoray'a ve babası Cihan Ünal’ın onayına sunuyor. Güzel oyuncu Yağmur Ünal, sonunda bir proje için annesi Türkan Şoray'ı ikna etti.

YENİ SEZONDA EKRANDA OLMASI BEKLENİYOR

Annesi usta oyuncu Türkan Şoray ile birlikte rol aldığı ‘Uzaklarda Arama’ filminin de yapımcılığını yapan ünlü oyuncu Yağmur Ünal’ın dizisinin ismini ise sürpriz bir isim buldu. Ekranların sevilen oyuncusu Özge Gürel’in de rol aldığı dizinin ismini Türkan Şoray koymuş. Star TV ekranlarında çekimlerinin başladığı ‘Dolunay’ adlı dizinin yeni sezonda ekranda olması bekleniyor.